İpek Halı Yıkama | HAYAL HALI YIKAMA YEŞİLOVA HALI YIKAMA İZMİT HALI YIKAMA KOCAELİ HALI YIKAMA
hayalhaliyikama41@gmail.com

İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama
Hayal Halı Yıkama 3 Günde Teslim

İpek Halı Yıkama

İpek Halı Nedir ?

İpek Halı Modelleri. ... Dokuma olarak farklı çeşitleri olan bu halılar özel bir iplik kullanılarak üretilirler. Halının ipek halı olabilmesi için ipek içeriği olan kaliteli bir iplikten ve özel bir tezgah üzerinde dokunması gerekir.

Dokuma olarak farklı çeşitleri olan bu halılar özel bir iplik kullanılarak üretilirler. Halının ipek halı olabilmesi için ipek içeriği olan kaliteli bir iplikten ve özel bir tezgah üzerinde dokunması gerekir. Ayrıca hiç katkı içermeden dokunan ipek halı en değerli halı türüdür. Saf ipek iplik ile dokunan halının değeri daha fazladır. Özellikle el ile dokunan halılar hem el işçiliği hem de fiyat anlamında daha kıymetli olan halı türleridir.

İpek halılar ülkemizde pek çok bölgede dokuması yapılan halılardır. Özellikle elişçiliği üzerine dokunan halı türü az olmakla birlikte bazı bölgelerde dokuması sürdürülmeye devam etmektedir. Özellikle Hereke halısı olarak bilinen ipek halı dokuması hemen - hemen dünya çapında bilinen bir halı türüdür. Bu halı özelliğinde pek çok il ve ilçede halı dokuması yaptırılmaktadır.

İpek Halı Nasıl Yıkanır ?

İpek halı yıkama dikkat ve hassasiyetle yapılmalıdır.Yanlış yıkama ya maruz kalan ipek halılarınız da dönüşü olmayan deforme oluşabilir. Hassas yapıları sebebiyle ipek halıların yıkanma aşamasında büyük bir özen ve titizlik gösterilmesi gerekmektedir. Hayal Halı Yıkama uzman kadrosu ile İpek halılarınızı büyük bir titizlik içerisinde yıkayıp , kurutup sizlere teslim etmektedir. Böylelikle sizde sevdiklerinizle geleceğe sıcacık adımlar atabilirsiniz.